ohanzi.com Logo


Hiç Akıllara Gelmeyen En Yaratıcı ve Şaşırtıcı Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesinin herkesinkinden farklı ve eğlenceli olmasını isteyen kişilerin yaratıcı fikirlerini devreye sokup tasarladıkları, birbirinden sıra dışı ve ilginç davetiye fikirlerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizce en yaratıcı olan hangisi?
Çikolata paketi şeklinde davetiye.
Çikolata paketi şeklinde davetiye.

Müthiş Fotoğrafların Şaşırtıcı Perde Arkası Fotoğrafları

Görsel medyada gördüğümüz birbirinden etkileyici fotoğrafların nasıl çekildiğini merak ettiniz mi? Sizin için galerimizde harika açılarla çekilen olağanüstü fotoğrafların perde arkası fotoğraflarını bir araya topladık. Galeri görsellerine tıklayarak bu şahane fotoğrafların nasıl çekildiklerini görebilirsiniz.

Yurdum Esnafından 'OHANZİ' Dedirten Birbirinden Yaratıcı Esnaf Yazıları

Bizim esnafımız gibisi yok" diyerek yüzünüzde bir tebessüm yaratacak, birbirinden komik ve efsane esnaf yazılarını sizin için galerimizde derledik.

Uyanmanıza yardımcı olacak, sabah sabah size ohanzi çekebileceğiniz 23 Fotoğraf.

Günaydınlar olsun efendim, gününüz dünden daha güzel, kalbiniz ise sevgiyle dolsun. Ohanzi çekerek güne başlıyoruz. Günaydınlar olsun efendim :)

Zamanlaması Müthiş 9 Şaşırtıcı Fotoğraf

Bu fotoğraflara baktıktan sonra tekrar tekrar bakmak isteyeceğiniz, zamanlaması muhteşem olan birbirinden şaşırtıcı fotoğrafları galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu zamanlaması harika olan ilginç fotoğrafları görebilirsiniz.

Kola Yapılan 3 Boyutlu Şaşırtıcı Göz Yanılması Fotoğrafları

Kol üzerine yapılan optik illüzyon yani göz yanılsamalı ve 3 boyutlu ilginç resimleri sizin için derledik. Kola yapılan makyajla yapılan büyük göz yanılmalarını ve olağanüstü resimleri görmek için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

İkiye Ayrılan 28 Eşyanın Şaşırtıcı Görüntüsü

Halihazırda her gün kullandığımız araba, diş macunu tüpü, araba, kask, fotokopi makinesi gibi eşyaları ikiye ayırıp bir kesit aldığınızda nasıl göründüğünü merak ettiniz mi? Sizin için hazırladığımız galerideki görseller tıklayarak, resimlerin altında tüm bu eşyaların ve daha fazlasının yarısına ayırınca nasıl göründüğünü görebilirsiniz.